Відсидів за продаж амфетамінів, звільнився і взявся за старе

Жителя Вишевицької громади Житомирського району затримали за виготовлення та продаж амфетамінів. Чоловік щойно вийшов із в’язниці за аналогічний злочин і узявся за старе. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

«Слідчі поліції з’ясували, що протиправною діяльністю він займався упродовж декількох місяців. Наприкінці листопада правоохоронці завадили такому бізнесу та після чергового продажу амфетаміну його затримали», – розповіли правоохоронці.

Міні-цех із виготовлення наркотичних засобів чоловік обладнав у власній господарській будівлі. Необхідні речовини купував у столиці та замовляв у інтернет-мережі. Готовий товар він збував на вулицях села, неподалік власної оселі.

Зловмисника затримали якраз після продажу амфетаміну. У нього правоохоронці вилучили 2 тисячі гривень, які він отримав від «клієнта».

Під час обшуку вдома у чоловіка слідчі виявили та вилучили лабораторне приладдя з характерним нашаруванням та пакет з прекурсором. У холодильнику фігурант зберігав готовий наркотик, розфасований для реалізації.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду. За скоєне зловмисник може отримати від 6 до 10 років тюрми.

Нагадаємо, що на Житомирщині судили кур’єра амфетаміну з Буковини. У Житомирі судили патрульного, який у позаробочий час продавав психотропні речовини бажаючим. ­