Водія, який у Житомирі на смерть збив людину, посадять на 3 роки  

Прокуратура Житомирської області домоглася реального покарання для водія «BMW X-7», який у лютому 2021 році у центрі Житомира на смерть збив людину. Він проведе 3 роки за ґратами. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Суд першої інстанції засудив чоловіка до 4 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортним засобом строком 1 рік та встановлено іспитовий строк один рік.    

«Прокурор у суді довів, що 60-річний житомирянин у лютому 2021 року скоїв смертельну дорожньо-транспортну подію. Це сталося вдень, на одній з вулиць обласного центру. Попри те, що мав 40-річний досвід керуванням авто, він порушив правила дорожнього руху та перевищив швидкість, дозволену у населених пунктах», – аргументували у прокуратурі причину оскарження.

Керуючи автомобілем, водій не зменшив швидкості під час переїзду нерегульованого пішохідного переходу, який у той момент переходив літній чоловік. Унаслідок таких дій засуджений скоїв наїзд на 80-річного чоловіка, який від одержаних тілесних ушкоджень помер.

Під час безпосереднього розслідування, стверджують у прокуратурі, фігурант не виконував законних вимог прокурора та слідчого, безпідставно затягував строки ознайомлення з матеріалами провадження. Його зобов’язали це зробити у судовому порядку.

Тож сторона обвинувачення вирішила попереднє покарання не достатньо суворим. З огляду на це, прокурор оскаржив вирок в апеляційному суді та відстояв суворіше покарання за смертельну ДТП.