Волейбольна команда житомирського ліцею №21 зіграла товариський матч із «Житичі-Полісся»

Волейбольна команда ліцею №21 29 лютого зіграла товариський матч із чемпіонами Вищої Ліги України «Житичі-Полісся». Про це повідомили у прес-службі Житомирської ОВА.

Зустріч організувала амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Єлістратова. Віце-чемпіонка світу в естафеті наголосила на значенні таких змагань для розвитку шкільного спорту. Також до спортивного заходу доєднався тренер команди «Житичі-Полісся», керівник ГО «Житомирська федерація волейболу» Вадим Кравченко.

«Спорт рухає наше життя вперед, і саме тому важливо популяризувати його серед молодого покоління. Люди, які регулярно займаються спортом, виявляються більш стійкими до критичних ситуацій, оскільки фізична активність сприяє не тільки покращенню фізичного здоров’я, але й психологічної резистентності. Вони краще адаптуються до стресових обставин, мають вищий рівень самоконтролю та емоційної стабільності», – зазначила Юлія Єлістратова.

По завершенні матчу учні отримали унікальну можливість поспілкуватися з професійними гравцями команди «Житичі-Полісся». Центральний блокуючий Лука Бабіч, який є членом національної збірної Чорногорії, звернув увагу молодих спортсменів на важливості регулярних фізичних тренувань та спорту в цілому для здоров’я і добробуту. Також як символ пам’яті та подяки команда «Житичі-Полісся» подарувала ліцею м’яч з автографами усіх гравців.