Виконком Житомирської міськради підняв вартість проїзду у громадському транспорті

Виконком Житомирської міської ради підняв вартість проїзду у громадському транспорті з 1 квітня. Таке рішення прийняли під час засідання 28 березня.

Так, вартість проїзду при розрахунку транспортною карткою становитиме 8 грн (було 6 грн) у електротранспорті, і 13 грн (було 10 грн) – у автобусах та маршрутках. Вартість розрахунку банківською карткою буде незмінною і становитиме відповідно 10 та 14 грн.

А ось розрахунок готівкою, від якого з 1 квітня планували взагалі відмовитися, дозволять до 1 червня. Щоправда, у тролейбусі та трамваї відтепер доведеться сплачувати аж 15 гривень (було 10). Стільки ж доведеться сплатити готівкою і за проїзд у маршрутці.

Пенсіонери за віком та особи з інвалідністю ІІІ групи у електротранспорті і надалі їздитимуть безкоштовно з 10:00 до 16:00. А ось у маршрутці відтепер ці категорії громадян платитимуть на 2 гривні більше9 грн (було 7 грн).

Готівкою, кажуть у мерії, у громадському транспорті можна буде розраховуватися до 1 червня. Далі діятиме разовий квиток за QR кодом.