Захворюваність на ГРВІ на Житомирщині досі перевищує епідемічний поріг

Захворюваність на гостру респіраторну вірусну інфекцію досі перевищує епідемічний поріг на Житомирщині. Про це повідомили у обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

В останній тиждень кількість хворих на ГРВІ, в т.ч. грип та COVID-19 знизилась на 9%. Однак показник на 100 тисяч населення перевищує епідемічний поріг на 83% та відповідає дуже високому рівню інтенсивності епідемічного процесу. 

Епідемічний поріг, стверджують у центрі, перевищено в усіх 4-х районах області. Найвищі рівні захворюваності відмічаються в Житомирському та Бердичівському районах.

Карантин та перехід на дистанційне навчання дещо знизили рівень захворюваності серед дітей. Однак, попри зниження кількості хворих неповнолітніх на 11%, 54% від усієї кількості тих, хто занедужав з 7 по 11 лютого це діти до 17 років.

Протягом останнього тижня на ГРВІ захворіло 13123 осіб. З них 7149 – діти до 17 років. Також за тиждень зафіксовано 158 випадків COVID-19. Протягом 7-11 лютого також від ускладнень, викликаних коронавірусом зафіксували 2 летальні випадки.