Житель Баранівської громади отримав 4 роки тюрми за продаж психотропу

Житель Баранівської територіальної громади отримав 4 роки в’язниці за продаж психотропних речовин. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.  

«Кримінальну логістику» здійснював через «тематичний» чат соцмереж. Там ділок обирав знімок з геолокаційними даними так званої «оптової закладки», проплачував її вартість та забирав у вказаному місці. Потім товар розфасовував на дози, доставляв у місті Звягель, де розкладав його у різних місцях. Фото та координати закладок надсилав адміну чату, від якого отримував гроші за виконану роботу», – розповіли у прокуратурі.

Наркокур’єра викрили ще у жовтні минулого року. Його впіймали «на гарячому», коли він щойно забрав пакунок із психотропною речовиною, прихований на узбіччі автомобільної траси неподалік села Перемога Звягельського району.

Правоохоронці також за геолокаційними даними у телефоні обвинуваченого виявили закладки у лісовому масиві одного з мікрорайонів Звягеля, парковій зоні та інших місцях.

У цілому вилучено майже півсотні зіп-пакетів з кристалічною речовиною. Експертиза встановила, що в них містилася особливо небезпечна психотропна речовина – PVP (сіль).

На суді обвинувачений свою вину визнав та розкаявся у скоєному. Наразі його взяли під варту.