Житомирська міськрада хоче дозволити члену виконкому покращити орендоване приміщення

Житомирська міська рада хоче дозволити приватному ВЖРЕП №8, власником і керівником якого є член виконкому Світлана Півоварова, покращити орендоване приміщення. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Мова йде про приміщення по вулиці Київській, 63а, яке перебуває на балансі комунального ВЖРЕП №6. У ньому розташований офіс ПП ВЖРЕП №8. Вартість покращень за оцінками експертизи складе 931 тис. 666 грн. Саме на цю суму зменшуватимуть ціну викупу приміщення у разі його приватизації згаданим підприємством.

У тому ж проекті рішення йдеться про дозвіл на покращення орендованого комунального приміщення по вулиці Великій Бердичівській, 85 ТОВ «Комфорт-Модерн». Приміщення перебуває на балансі того ж таки комунального ВЖРЕП №6. Покращення чинний орендар, «Комфорт-Модерн», планує здійснити аж на 1 млн 184 тис. 554 грн. Ця сума так само буде врахована у разі приватизації згаданою фірмою цього приміщення. Нагадаємо, що комунальне підприємство Житомирської міської ради «переїде» з готелю, який продали 4 роки тому. Житомир посів четверте місце серед міст України за кількістю приватизованого комунального майна.