Житомирського комунальника викрили на антиукраїнській пропаганді

У Житомирі співробітники СБУ викрили працівника комунального підприємства, який відкрито пропагував прокремлівські наративи у забороненій соцмережі. Про це повідомили у пресгрупі управління Служби безпеки України в області.

«Слідством встановлено, що 55-річний житомирянин-працівник комунального підприємства ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну відкрито підтримував у «Однокласниках» президента рф путіна та систематично поширював антиукраїнський контент», – розповіли у СБУ.

За словами правоохоронців, прихильник «руssкого міра» продовжив розміщувати згаданий контент і після початку війни.

У поширених фігурантом відео наводилися маніпулятивні аргументи, якими російські пропагандисти намагалися виправдати злочини рф в Україні та переконати, що росія діє нібито виключно відповідно до уставу ООН, не виходить за межі міжнародного законодавства і нічого не порушує.

Правоохоронці вилучили у помешканні зловмисника декілька одиниць комп’ютерної техніки та мобільні термінали, які він використовував для поширення антиукраїнського контенту.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігуранту справи про підозру у неодноразовому поширенні матеріалів, у яких міститься виправдовування та визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України.