Житомирський фітнес-тренер та три спільниці виготовляли амфетамін у підвалі багатоповерхівки

Житомирський тренер із фітнесу та його троє знайомих виготовляли амфетамін у підвалі багатоповерхівки. Про це повідомили у прес-службі прокуратурі області.

«За даними слідства, організовану злочинну групу з виготовлення та збуту психотропної речовини створив 34-річний житомирянин. Він займався тренерською діяльністю, однак мав на меті отримати ще й незаконний прибуток», – розповіли у прокуратурі.

Підозрюваний влаштував у підвалі багатоповерхівки, де проживав, нарколабораторію. Він придбав необхідний інвентар, закупив прекурсори  та інші хімічні складові. А коли налагодив безперервне виробництво, залучив ще й трьох своїх знайомих віком 25-34 років.

Свіжовиготовлений товар чоловік відвозив на квартиру до своїх спільниць, де разом фасували на дози. На тому етапі підключалися усі троє «помічниці», які вже разом займалися збутом психотропної речовини наркозалежним місцевим жителям. Психотропну речовину також вживали і самі.

Протягом листопада 2023 – березня 2024 років задокументовано п’ять фактів збуту амфетаміну. Вартість одного грама сягала до 600 грн.

Під час обшуків у підвальному приміщенні, за місцями проживання фігурантів вилучено понад півтора десятка доз амфетаміну, лабораторний посуд, ємкості із рідинами, пристрої для фасування психотропної речовини, шприци тощо.

Досудове розслідування проводять слідчі поліції, оперативний супровід – Управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в області.