“Золото” і два “срібла” чемпіонату України з легкої атлетики завоювали студенти університету імені Франка

Перше місце на Зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики виборов студент Житомирського державного університету ім. І. Франка Віктор Лонський. Студенти цього ж навчального закладу Олександр Баранніков та Владислав Мазур привезли “срібні” нагороди. Про це повідомила прес-служба університету.

За інформацією прес-служби, чемпіонат відбувся 19 лютого у місті Сумах.

“Студент факультету фізичного виховання і спорту Віктор Лонський здобув “золоту” нагороду з результатом 2 метри 19 сантиметрів. Срібним призером у секторі стрибків у висоту серед молоді став Олександр Баранніков із результатом 2 метри 15 сантиметрів. Владислав Мазур став срібним призером змагань серед молоді у секторі стрибків у довжину. Його результат — 7 метрів 68 сантиметрів. Тренує спортменів Ігор Лонський. “, — йдеться у повідомленні.

Раніше у Сумах завершився Юніорський чемпіонат України з легкої атлетики, де у секторі стрибків у висоту переможцем став студент факультету фізичного виховання і спорту Роман Кузьмінов із результатом 2 метри 10 сантиметрів.

Надагаємо, студентка агроуніверситету посіла призове місце на молодіжному чемпіонаті України з самбо. Студентка агроуніверситету посіла третє місце на Кубку України з легкої атлетики.

Автор фото: з сайту університету.