Студентка агроуніверситету посіла третє місце на Кубку України з легкої атлетики

Студентка Житомирського національного агроекологічного університету Анна Дроздова посіла третє місце на Кубку України з легкої атлетики у приміщенні. Про це повідомила прес-служба університету.

За інформацією прес-служби, спортсменка виступала на дистанції 400 м.

“Минулий рік для Анни завершився не менш успішно: на дистанції 400 метрів дівчина стала чемпіонкою Житомирської області, у складі збірної команди  області в естафеті 4 х 100 метрів та 4 х 400 метрів вона зайняла перше місце і двічі стала чемпіонкою України, отримала стипендію міського голови і була в числі кращих спортсменів агроунверситету”, – йдеться у повідомленні.

Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, який відбувся 11 лютого у Києві, – один з найголовніших національних стартів зимового легкоатлетичного сезону. До того ж Кубок став  одним з етапів відбору на чемпіонат Європи у приміщенні, який відбудеться 3 – 5 березня у Белграді (Сербія).

Змагання вперше були тільки особистими – без підведення командного заліку серед областей. Переможці у кожному виді нагороджувалися кубками. Усього було розіграно 26 кубків.

Нагадаємо, хокеїсти з Новограда-Волинського знову вибороли перше місце (ФОТО). Студенти університету імені Франка посіли призові місця у чемпіонаті України зі спортивного туризму.

Автор фото: прес-служба агроуніверситету.