Студентка агроуніверситету посіла призове місце на молодіжному чемпіонаті України з самбо

Студентка Житомирського національного агроекологічного університету в складі збірної області посіла призове місце на молодіжному чемпіонаті України зі спортивного та бойового самбо. Про це повідомила прес-служба університету.

За інформацією прес-служби, чемпіонат проходив в Одесі з 3 по 5 лютого. Житомирщину представили 16 спортсменів, які у підсумку завоювали для збірної області дев’ять медалей.

«У складі збірної команди Житомирської області на цих змаганнях вдало виступила студентка агрономічного факультету Аліна Богачук. У ваговій категорії до 60 кг вона посіла третє місце», – йдеться у повідомленні.

Чемпіонат мав статус відбіркового турніру до юнацької та юніорської збірних. У змаганнях взяли участь більше 400 учасників з 21 області України.

Нагадаємо, студентка агроуніверситету посіла третє місце на Кубку України з легкої атлетики. Житомирські фігуристи повернулися зі Львова з перемогою.

Автор фото: прес-служба університету.