106 чоловіків-сімейних дебоширів та 9 жінок за два тижні виявили поліцейські

106 чоловіків-сімейних дебоширів та 9 жінок за два тижні виявили поліцейські

До відповідальності притягнуто понад 250 осіб.

Упродовж двох тижнів, з 24 травня по 7 червня, на облік поставили 115 сімейних дебоширів, з них – 106 чоловіків та дев’ять жінок. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

Як розповіли у поліції, до відповідальності притягнуто понад 250 сімейних дебоширів, винесено майже 150 офіційних попереджень про неприпустимість вчинення насильства та захисних приписів.

«За період проведення операції, з 24 травня по 7 червня, до поліції області надійшло 287 заяв, повідомлень про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з насильством у сім’ї. За результатами проведених перевірок у п’яти випадках виявлено ознаки злочинів, а відтак розпочато відповідні досудові розслідування. Решту винуватців, а їх 252, було притягнено до адміністративної відповідальності», – розповіли у поліції.

Відповідно до законодавства, вони отримають покарання у виді громадських робіт або адміністративний арешт. Також поліцейськими за погодженням з прокуратурою було винесено 12 захисних приписів, відповідно до яких агресорам заборонялося вчиняти певні дії стосовно жертви насильства: телефонувати їй, спілкуватись, отримувати інформацію про її місце перебування тощо.

«На жаль, у понад третині випадків учасниками сімейних розбірок ставали неповнолітні. Такі родини беруться під особливий контроль, з ними працюють соціальні працівники, у разі потреби дітей тимчасово вилучають з родин або ж взагалі вирішується питання про позбавлення дорослих батьківських прав», –  прокоментував заступник начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор.

Нагадаємо, поліція влаштувала флешмоб у центрі Житомира (ФОТО). З початку року виявили понад 80 фактів порушень антикорупційного законодавства.

Leave a Comment