11 іноземців-порушників, яких виявили на Житомирщині, примусово повернуть додому

11 іноземців-порушників, яких виявили на Житомирщині, примусово повернуть додому

Порушники міграційного законодавства.

Упродовж березня поліцейські спільно з міграційною службою проводять перевірки по виявленню осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. Уже за перші дні спеціальних заходів зафіксовано 54 адміністративних порушень. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Житомирській.

«Усі вони пов’язані із правилами перебування іноземних громадян в Україні. За результатами проведених перевірок відносно 11 з них за клопотанням поліції уже прийнято рішення про примусове повернення до країн громадянства, ще 3 особам заборонено подальший в’їзд в Україну, а одній – скорочено строк перебування у нашій державі. Також до пункту тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства було поміщено одну громадянку Узбекистану для забезпечення виконання рішення про її примусове повернення на батьківщину», – йдеться у повідомленні.

Традиційно посилена увага поліцейських і до вчинення злочинів як іноземцями, так і відносно них. Практичний етап профілактичної операції розпочався з середини березня і триватиме упродовж двох тижнів. Основне задання цих заходів – посилити протидію кримінальній міграції та не допустити впливу так званих «авторитетів» на ситуацію в регіоні.

Найхарактернішими кримінальними правопорушення, учиненими іноземцями в області, як свідчить статистика, є крадіжки (зазвичай, з осель)  та скоєння дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, на житомирському ринку поліція виявила продавців-іноземців без документів. З Житомирщини екстрадують 30-річного іноземця, який 10 років знаходився у міжнародному розшуку.

Leave a Comment