12 селян створили добровільну дружину, щоб допомагати дільничому

У Чуднівському районі селяни утворили добровільну дружину для підтримання правопорядку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. Відтепер у селі Галіївці поліцейським допомагають забезпечувати правопорядок та безпеку 12 членів громадського формування «Галіївська варта».

«Небайдужі місцеві жителі об’єдналися, аби надавати допомогу своєму дільничному офіцеру поліції у підтриманні спокою та безпеки у рідному селі. Відтепер добровільні вартові патрулюватимуть на вулицях безпосередньо у с. Галіївці та, за потреби, допомагатимуть у підтриманні правопорядку на території Вільшанської об’єднаної територіальної громади, до якої входить населений пункт», – йдеться у повідомленні.

Як розповів дільничний офіцер поліції Сергій Гаврилюк, він обслуговує чотирнадцять населених пунктів. А тільки у Галіївці  нині проживає майже 900 мешканців, тому допомога «вартових» буде суттєвою підтримкою у забезпеченні правопорядку.

Нагадаємо, сільради і ОТГ Житомирського району «скинуться» на комп’ютерний томограф. Тетерівська сільрада заплатить майже 200 тисяч за утримання кладовищ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *