12 сонячних електростанцій працюють у Житомирській області

У Житомирській області все частіше популярністю користуються так звані приватні сонячні установки. На сьогоднішній день, в області введено в експлуатацію 12 сонячних електростанцій. Про це повідомив начальник відділу інспекції Держенергонагляду у Житомирській області Віталій Садовський, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«У Житомирській області з жовтня 2015 року по березень 2017 року введено в експлуатацію 12 сонячних електростанцій. Стратегія такого бізнесу проста – заповзятливі люди не тільки використовують сонячну електрику без шкоди для власного бюджету, але і продають надлишки енергії державним структурам. При нинішніх цінах стандартна сонячна установка окупається за 8 років. Ту електричну енергію, яку було скинуто в загальну мережу, держава викупляє за «зеленим» тарифом, який значно перевищує діючі тарифи на звичайну електричну енергію. Таким чином, система є економічно вигідною для власника будинку», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо,  тому, хто заявить про крадіжку електроенергії, готові платити грошову винагороду. З березня подорожчає електроенергія. В Житомиробленерго кажуть, що є можливість платити менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *