В окружній виборчій комісії Житомира змінили голову і кількох членів

В окружній виборчій комісії Житомира змінили голову і кількох членів

ЦВК внесла зміни до складу ОВК №62.

Центральна виборча комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій у Житомирській області, замінивши 9 членів комісій. Зокрема, в ОВК №62, що у Житомирі,   замінили трьох членів комісії і голову.  Про це повідомила прес-служба Громадянської мережі ОПОРА.

«Припинити достроково повноваження члена комісії: Ткаченко Василь Макарович, 1959 року народження – голова комісії, від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії). Включити до складу комісії та призначити головою цієї комісії:  Плис Оксана Андріївна, 1969 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання», –  йдеться у постанові ЦВК від 5 червня.

Постановою  від 10 червня достроково припинили повноваження члена комісії від політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» Катерини Дацьо. До складу цієї комісії включили  Лілію Мельник. А 4 червня замінили ще одного члена комісії – Михайла Максименка від партії «5.10». До складу комісії включили Ніну  Сухіну.

Також відбулися зміни у виборчих комісіях Коростеня, Бердичева, Новограда-Волинського, Малина та Чуднова.

В ОПОРА кажуть, що дуже часто можна спостерігати ситуації, коли партії  подають до виборчих комісій осіб, які не мають жодного бажання там працювати, а подекуди, і не знали, що по ним відбувалися відповідні подання. Це призводить до того, що чи не весь виборчий процес після формування ОВК відбуваються заміни у їх складі.

Нагадаємо, у ході виборів президента була найбільша явка виборців у Житомирі. Другий тур виборів: стали відомі прізвища членів ОВК у Житомирі.

Leave a Comment