На стадіоні «Полісся» протестували нове освітлення

На стадіоні «Полісся» протестували нове освітлення

Планується, що освітлення буде досить потужним.

На Центральному стадіоні «Полісся» завершують встановлювати потужне сучасне освітлення, яке днями вже протестували. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на директора департаменту регіонального розвитку Євгена Кульчицького.

«Сучасні ліхтарі вже встановлені на одній з веж повністю, на другій – працівники завершують роботи. Минулого тижня ми зробили пробний запуск ліхтарів, після чого відбудеться їх відрегулювання. Крім цього, ведуться підготовчі роботи для нанесення розмітки – виставляються точки за необхідними координатами. Також продовжуємо благоустрій та укладається плитка на території», – зазначив Євген Кульчицький.

Повністю завершиться встановлення освітлення тоді, коли змонтується накриття трибуни, на якому будуть ще додаткові ліхтарі. Планується, що освітлення буде досить потужним – до 1200 люм на 1 квадратний метр.

Нагадаємо, в ОДА показали, як виглядає ядро стадіону “Полісся” після реконструкції. На центральному стадіоні «Полісся» погода дозволила продовжити будівельні роботи.

Leave a Comment