13 чоловіків приїхали на 2 автомобілях видобувати бурштин в Овруцькому районі

13 чоловіків приїхали на 2 автомобілях видобувати бурштин в Овруцькому районі

З собою привезли усе необхідне для видобутку.

В Овруцькому районі поліцейські затримали 13 нелегальних старателів, які приїхали на двох автомобілях, завантажених пристосуваннями для незаконного видобутку. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

pm909image001

«27 жовтня близько 2:00 год. рейдова група працівників обласного управління захисту економіки та житомирського спецпідрозділу поліції помітили на лісовій дорозі у Сирницькому лісництві два автомобілі – Hyundai Terracan та УАЗ-452. Транспортні засоби зупинили і перевірили їх водіїв та пасажирів – усього 13 чоловіків. Під час огляду у багажних відділеннях авто поліцейські виявили дизельну мотопомпу, пожежні рукави та інші пристосування для видобутку бурштину», – йдеться у повідомленні.

pm475image003

Усіх чоловіків було доставлено до відділку. Як з’ясувалось, вони – жителі Житомирської, Рівненської та Хмельницької областей, а також з міста Києва віком від 22 до 43 років. Транспортні засоби та технічні пристосування для незаконного видобутку надр слідчі вилучили.

Нині розпочато кримінальне провадження за ст. 14 (готування до злочину) та ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафними санкціями, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.

Нагадаємо, затримали п’ятьох воркаутистів, які пограбували ювелірну крамницю у Новограді. У Поліському заповіднику затримали бурштинокопачів.

Автор фото: прес-служба ГУНП у Житомирській області.

Leave a Comment