13 років за ґратами суд дав житомирянину за напад на студентку

13 років за ґратами суд дав житомирянину за напад на студентку

З конфіскацією майна, стягненням моральної шкоди у понад 1 млн.

Хлопця, який у січні минулого року жорстоко побив студентку Житомирського державного університету імені І. Франка Вікторію Шилюк, засудили до 13 років ув’язнення з конфіскацією майна та зі стягненням моральної шкоди у понад 1 млн грн. Про це 6 вересня повідомила пресслужба Богунського районного суду Житомира.

«Богунський районний суд Житомира завершив розгляд кримінального провадження у якому обвинувачувався молодий чоловік, що вчинив розбійний напад на дівчину-студентку взимку 2018 року. Судовий процес тривав значний проміжок часу, так як обвинувачений вини у скоєні злочину не визнавав, для доведеності його вини стороною обвинувачення було долучено ряд доказів, експертиз та судом допитано більше 10 свідків.

У виступі в судових дебатах та виступі з останнім словом не пролунало навіть слів каяття та співчуття чи вибачень», – йдеться у повідомленні.

Обвинуваченого суд визнав винним за вчинений ним злочин передбачений ч. 4 ст. 187 КК України та призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією ½ частини належного йому майна. Також задоволено цивільний позов потерпілої про стягнення матеріальної та моральної шкоди на загальну суму 1 млн 98 тис. 955 грн 01 коп. До набрання вироком законної сили обвинуваченому залишено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, у поліції розповіли подробиці резонансного нападу на студентку, який сколихнув весь Житомир. Було встановлено причетність до злочину 19-річного житомирянина, студента одного з місцевих навчальних закладів. Раніше він до кримінальної відповідальності не притягувався і в поле зору правоохоронців не потрапляв. У Житомирі збирали кошти на лікування 19-річної студентки, яку жорстоко побили.

 

 

Leave a Comment