Директорами трьох комунальних закладів в облраді хочуть призначити теперішніх в.о.

Директорами трьох комунальних закладів в облраді хочуть призначити теперішніх в.о.

Конкурс.

В обласній раді обрали нових директорів комунальних закладів галузі культури. Про це повідомила пресслужба облради. Цікаво, що усі троє – теперішні в.о.

“В обласній раді конкурсні комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області 6 вересня розглянули кандидатури на посади директорів трьох закладів у галузі культури.

Зокрема, комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» та комунальних установ «Житомирський обласний центр народної творчості» і «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр».

Кожна комісія спочатку розглянула відповідність поданих документів затвердженим кваліфікаційним вимогам. Після чого відбувались співбесіди з кандидатами. Претенденти коротко поінформували про власний досвід роботи, мотивацію обійняти посаду та презентували проєкти розвитку комунальних закладів”, – йдеться у повідомленні.

За результатами засідань конкурсних комісій на вакантні посади рекомендовано:

Погоджені кандидатури будуть внесені на розгляд постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань та на завершальному етапі – на розгляд сесії.

Нагадаємо, у Житомирі звільнили начальницю культури та головного архітектора. Житомир: звільнену начальницю управління культури поки замінятиме її заступниця.

 

Leave a Comment