14 авто та 5 водіїв: автопарк Баранівської міської ради

14 авто та 5 водіїв: автопарк Баранівської міської ради

У службових цілях використовують лише один.

На балансі Баранівської міської ради знаходиться 14 автомобілів. З них у службових цілях міський голова, його заступники та працівники міської ради використовують лише один автомобіль. Про це “Вголос.zt” у відповіді на інформаційний запит повідомив заступник міського голови Василь Савчук. За 11 місяців минулого року лише на паливно-мастильні матеріали для авто витратили понад 722 тис. грн.

На балансі міської ради знаходиться 14 автомобілів. З них п’ять не працюють, три авто придбали у минулому році, один – передали в позику КП “Баранівка міськводоканал”. Службовим є Shevrolet Aveo 2011 року випуску, який обслуговує один водій. Авто використовують під час відряджень міський голова, заступники та працівники міської ради. У міській раді працюють п’ять водіїв та два трактористи”, – розповів Василь Савчук.

За інформацією заступника міського голови, на придбання автозапчастин, страхування та ремонт автівок, торік виділили 106 тис. 335 грн 56 коп. У 2016 році на ці послуги пішло 122 тис. 784 грн 88 коп. Лише за 11 місяців минулого року на паливно-мастильні матеріали витратили 722 тис. 281 грн 63 коп.

Нагадаємо, службові автомобілі VIP-чиновників Малинської міської ради: хто на чому їздить. Новоград: VIP-чиновникам заборонять купувати авто, вартість яких перевищує 600 тисяч.

Leave a Comment