15 мільйонів мерія витратить на покриття Михайлівської

Цьогоріч для виконання будівельних робіт на вулиці Михайлівській з міського бюджету виділили 15 млн грн. Про це «Вголос.zt» повідомив перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький.

За рахунок цих коштів планується замінити мережі та влаштувати покриття.

За інформацією Ясюнецького, торік на Михайлівську гроші не виділяли. У 2010-2012 роках у цьому напрямку теж було затишшя. А от у 2013 році з міського бюджету все ж спрямовували 82 тис 500 грн. Ці гроші пішли лише на проектні роботи. У 2014 році на будівельні роботи виділили 507 тис 100 грн. Тоді на Михайлівській ремонтували тепломережу.

mihail-5

Нагадаємо, про реконструкцію єдиної пішохідної вулиці міста кажуть багато років поспіль усі нові-старі градоначальники. Першою про це заговорила екс-міський голова Віра Шелудченко. Тоді вона з головним архітектором Руденком на виставці «Майбутнє Житомира» представили великий макет реконструйованої вул. Михайлівської. Потім народний депутат Жебрівський обіцяв виділити 25 млн. грн. на реконструкцію вулиці. Екс-мер Дебой розповідав про свої мрії реконструювати вулицю. Обіцяв взути пішохідну у гранітну бруківку й екс-губернатор Рижук. Але далі розмов справа не заходила.

mihail-10 mihail-12 mihail-11 mihail-9 mihail-8 mihail-7 mihail-6 mihail-4 mihail-3 mihail-2 mihail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *