17 гривень/квадратний метр: міська рада продає землю члену виконкому у Радомишлі

17 гривень/квадратний метр: міська рада продає землю члену виконкому у Радомишлі

Майже один гектар землі лише за 166 тисяч.

Майже один гектар землі по вулиці Івана Франка Радомишльська міська рада збирається продати члену виконкому, приватному підприємцю Івану Кижлаю. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міської ради.

«Продати Кижлаю Івану Володимировичу земельну ділянку площею 0,9766 га, кад. № 1825010100:06:001:0123 в м. Радомишлі по вул. Івана Франка, 8-а, за 166 022,00 грн. (сто шістдесят шість тисяч двадцять дві гривні) для розміщення та експлуатації основних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з врахуванням  проплати 20% авансового внеску від нормативної грошової оцінки вказаної земельної ділянки», – йдеться у документі.

Даний проект рішення депутати міської ради планують розглянути у ході засідання сесії, яка відбудеться 28 вересня.

kyzhlaj

Відповідно до інформації Державного земельного кадастру, Іван Володимирович Кижлай з 12 грудня минулого року орендує дану земельну ділянку. Не минуло й року, як вчорашній орендар стане повноправним власником. Відповідно до нескладних математичних підрахунків, сотка землі обійдеться Кижлаю всього за 1700 грн. До слова, на сьогодні у Радомишлі середня ціна за сотку землі становить 13 000 грн. Крім того, мережа Інтернет рясніє оголошеннями, де за сотку землі у райцентрі просять від 20 000 до 25 000 грн.

Нагадаємо, дружина і сестра депутатів безкоштовно отримали земельні ділянки на березі річки Случ. Голова Житомирської райдержадміністрації незаконно надав в оренду 45 га земель.

 

Leave a Comment