17-річний раніше судимий хлопець знову сяде у в’язницю за серію крадіжок

17-річний раніше судимий хлопець знову сяде у в’язницю за серію крадіжок

Коростишівський район.

У Коростишівському районі неповнолітнього засудили за серію скоєних крадіжок. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Коростишівською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення неповнолітнім жителем Коростишівського району низки кримінальних правопорушень.

Судовим слідством установлено, що раніше судимий 17-річний місцевий житель протягом липня-вересня 2019 року, маючи корисливий умисел, з метою власної наживи, вчинив сім кримінальних правопорушень.

Зокрема, зловмисник викрадав з приміщень магазинів, підсобних приміщень, приватних будинків різне майно – мобільні телефони, косметичні засоби, гроші та банківські картки, з яких знімав кошти, навіть не погребував банківською карткою рідної тітки.

Завдяки якісному здійсненню процесуального керівництва у кримінальному провадженні та принциповій позиції публічного обвинувача, вина неповнолітнього зловмисника у судовому засіданні доведена повністю”, – йдеться у повідомленні.

Вироком Коростишівського районного суду особу визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень за  ч. 1 ст. 162, ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 190, ч. 1 ст. 357 КК України, та призначено покарання у виді 3 років 1 місяця позбавлення волі.

Наразі на розгляді Коростишівського районного суду перебуває ще чотири кримінальних провадження стосовно неповнолітнього, в яких підтримання публічного обвинувачення також здійснюється Коростишівською місцевою прокуратурою.

Нагадаємо, у Житомирі судили чоловіка, який вкрав 16 жіночих шуб на півмільйона гривень. Поки житомирянка була на заробітках – квартирант вкрав із квартири техніку, меблі та одяг.

Leave a Comment