19-річний житомирянин виліз на дах ОДА, щоб зробити селфі

19-річний житомирянин виліз на дах ОДА, щоб зробити селфі

Під час затримання він спускався з п’ятиповерхової будівлі.

У Житомирі 9 липня працівники поліції затримали 19-річного хлопця, який виліз на покрівлю облдержадміністрації, щоб зробити селфі. Про це повідомили  у відділі комунікації поліції в Житомирській області.

«Сигнал «тривога» надійшов на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони з Житомирської обласної державної адміністрації близько 20:00. На місці події поліцейські групи затримання виявили молодика, який якраз спускався з даху п’ятиповерхової будівлі. Помітивши інспекторів, парубок намагався втекти, однак зробити це йому не вдалося. Правоохоронці затримали хлопця для з’ясування мети перебування на даху», – йдеться у повідомленні.

За словами парубка, він забрався на будівлю, щоб зробити селфі. Поліцейські провели з хлопцем роз’яснювальну роботу щодо неприпустиості подібних дій.

Нагадаємо, що у селищі Попільня 24 червня двоє невідомих напали на 19-річну студентку та пограбували її. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Житомирській області. У Житомирі 4 липня на вулиці Вітрука влаштували бійку дві літні жінки. Про це повідомили на офіційній сторінці патрульної поліції Житомира у мережі «Facebook».

Leave a Comment