2-річній дівчинці у тролейбусі впав на голову металевий болт

2-річній дівчинці у тролейбусі впав на голову металевий болт

Обставини події з’ясує поліція.

У Житомирі 23 вересня 2-річній дитині у тролейбусі на голову впав металевий болт. За словами батька дитини Олексія Кузьменка, у дівчинки – забій м’яких тканин і підшкірна гематома.

«Вдвох з дитиною виходили з тролейбуса на вулиці Перемоги біля торгового центру. Вона за руку спускалася зі мною по сходах. У той момент, коли я зібрався взяти її на руки, дитина почала плакати. Я почув, що щось задзвеніло і впало на асфальт. Дівчина, яка йшла позаду нас, сказала, що болт впав дитині на голову. Я почав оглядати дитину, а квиток викинув відразу, бо заважав у руках. Коли ми прийшли до моїх батьків, дитина плакала постійно, бо їй вухо боліло. Ми поїхали в Станішівську дитячу лікарню. Їй зробили рентген, сказали, що є забій м’яких тканин і гематома підшкірна. В той же день приїхала поліція, взяла пояснення та вилучила цей болт, як доказ. Сьогодні необхідно з’явитися на судмедекспертизу. Потім буду їхати до ТТУ та писати скаргу. Зараз дитина почувається начебто нормально, але це голова і ніхто не знає, як воно обернеться. Коли торкаєшся до голови донечки, хочеш подивитися як вона, то їй не подобається, просить, щоб не чіпали», – розповів Кузьменко.

За словами чоловіка, заступник міського голови Дмитро Ткачук порадив йому звернутися в ТТУ. Але додзвонитися до директора ТТУ Андрія Нечуйвітра він не зміг. У комунальному  підприємстві сказали, що він зараз у міській раді.

Водночас Андрій Нечуйвітер у телефонній розмові “Вголос.zt” запевнив, що наразі в управлінні із ситуацією розбираються.

«От що ви хочете, щоб я прокоментував? Так, будуть покарані винні у цьому і сильно. По-перше, зараз розбираємося чия це вина. Однозначно буде позбавлена премії людина, якщо це посадова особа, і буде догана. А, можливо, і звільнена», – сказав Нечуйвітер.

Фото з мережі Facebook.

Нагадаємо,що у червні місяці міський голова Сергій Сухомлин пообіцяв, що проїзд у тролейбусах та трамваях піднімуть за умови придбання нового транспорту. Два нові електробуси у мерії планували придбати ще у лютому.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment