2-річній житомирянці терміново необхідна допомога

2-річній житомирянці терміново необхідна допомога

Необхідна трансплантація кісткового мозку.

У 2-річної Каті Наумчук з Житомира складна і небезпечна форма раку крові – гострий гібридний лейкоз. Дівчинці необхідна пересадка стовбурових клітин від нерідного донора, але в Україні це неможливо. Катю лікуватимуть в Італії, це коштує 115 тис. євро. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив тато дівчинки Валентин Наумчук.

“Катя прокидається і плаче. У неї часто змінюється настрій від прийому гормональних ліків, їй дуже погано від хіміотерапії і гірко без рідних. Вона ще не вміє говорити і висловити все те, що відчуває. Залишається плакати. У квітні у неї з’явився висип, температура і слабкість. Педіатр подумав, що це алергія, а інфекціоніст сказав здати аналіз крові. Після результату аналізу вона з мамою опинилася в онкогематологічному відділенні”, – написав Валентин Наумчук.

У маленької житомирянки дуже рідкісний і складний тип лейкозу – біфенотіпіческій. Він поєднує в собі деякі характеристики і лімфобластного (ГЛЛ), і мієлоїдного лейкозу (ГМЛ), тому його важко лікувати. У кожного типу лейкемії свої протоколи лікування, в гібридному ж варіанті (який зустрічається в 5% всіх випадків лейкозу і то найчастіше у дорослих) можна піти по протоколу лікування ГМЛ, можна по ОЛ, можна брати ГМЛ і додавати якісь компоненти від ОЛ – вибір терапії завжди індивідуальна і визначається характеристиками більшості бластних клітин. Але головне, що в разі ремісії пацієнту рекомендується трансплантація, так як гібридні лейкози мають високий ризик рецидивів.

“На днях зі старшою дочкою їздили до Катрусі, нарешті побачив дитину. Вам не передати словами радість дитини у ту мить. Та дві години пролетіли дуже швидко. Лікування наше в Охматдиті підходить до кінця. Коштів на подальше лікування в Італії поки не має, що буде далі не знаємо. В МОЗі як і раніше одна відповідь – чекайте. Нам нічого не лишається, от і чекаємо. За останні 22 дні нам на карту, від Вас друзі надійшло 92 тис.грн, це близько 2 тис. 800 євро. Дякуємо Вам усім за допомогу і надіємося накраще”, – додав батько Каті.

Реквізити для допомоги: Карта приват банку 4731185611555522 Наумчук Валентин тел. (096) –  862-31-76.

Leave a Comment