20 діючих депутатів обласної ради зібралися у ВРУ

20 діючих депутатів обласної ради зібралися у ВРУ

11 депутатів конкурують між собою по 6 мажоритарних округах.

На позачергових виборах народних депутатів у Верховну Раду України балотується 20 депутатів Житомирської обласної ради. У Парламент обласні депутати обираються як по одномандатним (мажоритарним) виборчим округам, так і по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу, тобто по виборчим спискам політичних партій.  Про це повідомила прес-служба обласної ради з посиланням на Центральну виборчу комісію.

Зокрема, 11 депутатів з різних фракцій обласної ради конкурують між собою по 6 мажоритарних округах.

“По одномандатному виборчому округу № 67 з центром у м. Чуднові обираються у Верховну Раду України від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Юрій Бовсуновський, від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – Ігор Ходак, а також самовисуванець –  позафракційний депутат обласної ради Володимир Кропивницький.

По одномандатному виборчому округу № 62 з центром у м. Житомирі  балотується депутат обласної ради Сидор Кізін, якого висунула політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Одномандатний виборчий округ № 63 з центром у м. Бердичеві представляють два позафракційні депутати обласної ради – самовисуванець Ігор Романський та від політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» Павло Чернявський.

В одномандатному виборчому окрузі № 64, м. Коростень, беруть участь у виборчих перегонах депутат фракції «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», самовисуванець Віталій Науменко та від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – депутат Ігор Рибинський.

Одномандатний виборчий округ № 65, що у м. Новоград-Волинському, представлений обласними депутатами фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  Віктором Мельником – самовисування та фракції «Опозиційний блок» Олександром Чорноморцем, якого висунула політична партія «Опозиційна платформа – За життя».

В одномандатному виборчому окрузі № 66, м. Малин, балотується як самовисуванець депутат фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Анатолій Павленко», – йдеться у повідомленні.

По виборчим спискам політичних партій у Парламент балотується 9 депутатів Житомирської обласної ради. Зокрема, від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – депутати Анжеліка Лабунська, Юрій Мітніцький, Валентин Саківський. Депутати фракції «Опозиційний блок» Анатолій Мелашенко, Наталія Рибак та Раїса Гула увійшли до виборчого списку політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».   Депутат фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Михайло Забродський представляє політичну партію «Європейська Солідарність». До списку політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» увійшов позафракційний депутат Сергій Крамаренко, а до списку політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» – Максим Вілівчук.

Нову Верховну Раду України українські виборці обиратимуть 21 липня.

Нагадаємо, депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк зареєструвалася на виборах до парламенту України та є кандидатом від Житомира.

Leave a Comment