252 мільйони гривень жителі області заборгували за комуналку торік

Упродовж грудня заборгованість населення області з оплати житлово-комунальних послуг збільшилась на 21 млн грн і на кінець року становила 252 млн грн. Про це повідомили у головному управлінні статистики області.

«Найбільше заборгували споживачі за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 125 млн грн, за газопостачання – 63 млн грн, за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій та вивезення побутових відходів не сплачено відповідно 48 млн грн та 8 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 7 млн грн», – йдеться у повідомленні.

До слова, у 2017 році населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 1450 млн грн, що становить 105% від нарахованих за цей період сум. Зокрема, в останній місяць року сплатили 166 млн грн, або 89% від нарахувань.

Нагадаємо, Сухомлин вдруге за 5 місяців преміював директора комунальної установи. що екс-претендента на посаду заступника міського голови, колишнього заступника директора департаменту економічного розвитку Бориса Пахолюка призначили директором комунальної установи. У грудні 2017 року він отримав 150% премії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *