26-річний чоловік через неприязні відносини з односельчанкою підпалив її будинок

26-річний чоловік через неприязні відносини з односельчанкою підпалив її будинок

Йому може загрожувати від 3 до 10 років ув’язнення.

У Пулинському районі поліцейські розслідують підпал будинку, який стався 28 травня у селі Івановичі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Дим, який йшов з будинку, де ніхто не проживав, вчасно помітили місцеві та кинулись гасити вогонь, одночасно повідомивши про подію до відповідних служб. Згодом поліцейські на місці з’ясували, що пожежа виникла в одній з кімнат, де загорілись побутові речі. У ході встановлення усіх обставин події стало очевидним, що у будинок було занесено стороннє джерело вогню.

«Ми встановили, що підпалити будинок намагався 26-річний місцевий молодик, який пошкодивши замок на вхідних дверях уночі проник до оселі. Причиною такої неадекватної його поведінки стали банальні неприязні відносини з власницею будинку», – розповів начальник Пулинського відділення поліції Віктор Лисюк.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ст. 15 (Замах на злочин), ст. 194 (Пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Чоловікові, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності, може загрожувати від 3 до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо, у Житомирі перевірять пожежну безпеку будинків, вищих за 10 поверхів. В Олевському районі під час пожежі у житловому будинку загинула жінка.

 

Leave a Comment