27 житомирян отримали направлення на роботу біля одного із супермаркетів

27 житомирян отримали направлення на роботу біля одного із супермаркетів

Ще півтори сотні цікавилися вакансіями.

У Житомирі біля супермаркету «Вопак» 27 житомирян отримали направлення на роботу. Про це повідомила прес-служба Житомирського регіонального центру зайнятості.

За інформацією прес-служби, упродовж двох годин роботи виїзного консультпункту близько 150 перехожих поцікавились можливостями працевлаштування та бажаними вакансіями.

«Серед тих, хто отримали направлення на роботу, – водії, верстатник деревообробних верстатів, електрик, бухгалтер, менеджер та підсобні працівники. Під час акції повідомили про потребу у працівниках і троє роботодавців, які у справах опинились на місці події. Так, у базу даних міського центру зайнятості додались вакансії юриста, слюсарів-електриків з ремонту автомобілів та водіїв», – йдеться у повідомленні.

На сьогодні лише в обласному центрі понад 900 вакансій, ще понад 2100 – по області.

«Перехожі запитували також про вакансії медсестри, вчителя, діловода, столяра, фахівця зі знанням англійської мови. Турботливі батьки цікавились можливістю працевлаштування для сина, який має інвалідність, та дочки, яка отримала спеціальність діловода. Житомирянка, яка тривалий час проживала в Америці, а тепер повернулася до рідного міста, дізнавалася про потребу на ринку праці знавців іноземної мови або ймовірність працевлаштування медсестрою. Вивчали можливість тимчасової зайнятості у літній період і студенти», – розповіли у прес-службі.

У базі даних міського центру зайнятості для таких пошукачів роботи є пропозиції від дитячого оздоровчого табору «Орлятко» та ТОВ «Кон бріо» (мережа закладів громадського харчування).

Нагадаємо, Житомирська міськрада знову платитиме гроші підприємцю, чиєю роботою була не задоволена. У Житомирі розпочався новий набір до патрульної поліції.

Автор фото: з сайту центру зайнятості.

Leave a Comment