3 популярні стилі дизайну інтер’єра та їх особливості

Від інтер’єру квартири залежить вибір покриття для підлоги, оздоблювальних матеріалів, меблів, декору. Можна спробувати повторити модний дизайн з картинки чи придумати свій. Варто розуміти, що аматорські експерименти без певних знань можуть зробити житло незатишним та некомфортним. Коли розробляєте дизайн інтер’єру, бажано дотримуватися якогось одного стилю, щоб квартира виглядала гармонійно.

  1. Функціональний мінімалізм

Для мінімалізму характерна простота, практичність та стриманість в оформленні. Основна концепція дизайну — багато вільного простору і невелика кількість предметів інтер’єру. Вдалим варіантом для помешкання в такому стилі стане вибір багатофункціональних меблів геометричних форм. Як декор можна підібрати картини, а для вікон краще використати жалюзі або неважкі фіранки.

Мінімалізму притаманна монохромна колірна гама. Можна поєднати 2 базових кольори та використати мінімум яскравих акцентів.

  1. Атмосферний лофт

Стиль лофт сьогодні користуються популярністю. Ознаками такого інтер’єру є:

  • бетонні стіни;
  • груба штукатурка;
  • необроблене дерево;
  • цегляна кладка або її імітація.

Щоб ще більше наблизитись до стилю лофт, можна залишити відкритими радіатори опалення, труби, проводку та інші комунікації. З меблів чудово впишеться барна стійка, високі стільці, декоративні кольорові бочки та двосторонні стелажі.

  1. Затишний скандинавський стиль

Жителі північноєвропейських країн звикли до суворого клімату та довгих зим, а надати будинку затишок та тепло їм допомагає використання в інтер’єрі великої кількості пастельних відтінків та натуральних матеріалів.

Як основний колір використовують білий: він об’єднує всі зони і наповнює приміщення світлом. Вікна краще залишити без гардин або зробити вибір на користь напівпрозорих фіранок з бавовни або льону. Доповнити інтер’єр можна ковдрами, абажурами, декоративними подушками яскравих кольорів, торшерами, настінними бра, різними світильниками та лампами.

Як і в мінімалізмі, в скандинавському стилі використовують практичні меблі з лаконічним дизайном. Декорують кімнати квітковими композиціями у скляних вазах, дзеркалами, свічками, керамікою, картинами морської тематики.

Від оформлення помешкання залежить те, наскільки комфортним буде життя у ньому. Допоможуть розробити дизайн інтер’єру у Києві спеціалісти студії «NewDesign». Вони створять затишок у вашому домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *