30 чоловіків зі зброєю затримали на підприємстві у Черняхівському районі

30 чоловіків зі зброєю затримали на підприємстві у Черняхівському районі

Рейдери.

Майже одночасно 22 травня до поліції надійшли повідомлення про порушення правопорядку на гранітно-видобувному підприємстві у селищі Головино Черняхівського району від двох конфліктуючих сторін, пов’язаних із цим виробництвом. На місці події поліцейські затримали близько 30 чоловік, в яких вилучено зброю, спецзасоби, радіостанції. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

«Попередньо з’ясували, що уранці на територію гранітного кар’єру ввірвались група чоловіків у камуфляжному одязі, які відтіснили охорону та силоміць заволоділи документацією державного підприємства з адміністративного приміщення.
На місце події прибули поліцейські Головного управління Нацполіції в області, спецпідрозділи Управління превентивної діяльності та ТОР, а також працівники Черняхівського відділення поліції», – йдеться у повідомленні.

На даний час затримали 30 осіб, які назвались працівниками охоронного підприємства, зареєстрованого у Вінницькій області. У чоловіків вилучили пістолет ПМ, спецзасоби, балончики з подразливою речовиною, рації та інші засоби. Триває встановлення осіб затриманих та обставин події.

Leave a Comment