31-річна жінка хотіла вкоротити собі віку, але ледь не підірвала багатоповерхівку

У Ємільчинському районі, врятувавши жінку від самогубства, поліція попередила загрозу вибуху у багатоквартирному будинку. Про це повідомила прес-служба ГУНП в Житомирській області.

Тривожне повідомлення надійшло в обідню пору. До поліції зателефонувала схвильована пенсіонерка і повідомила, що її 31-річна донька кілька хвилин тому телефоном висловила наміри вкоротити собі віку. Після розпачливого прощання жінка вже не відповідала на дзвінки матері.

«Не гаючи ні хвилини, поліцейські виїхали за вказаною заявницею адресою. У під’їзді 5-поверхівки, де знаходилася квартира потенційної самогубці, правоохоронці відчули запах природного газу. Чим ближче вони підходили до потрібного помешкання, ти сильнішим він ставав. Поліцейські постукали у двері, проте їм ніхто не відчинив. Усередині квартири було тихо. На шум зі своїх осель повиходили інші мешканці, яких правоохоронці попросили тимчасово залишити будинок», – йдеться у повідомленні.

Підозрюючи непоправне і усвідомлюючи загрозу для інших людей, поліцейські вдалися до виламування дверей небезпечної квартири. На оклик з помешкання ніхто не відгукнувся і правоохоронці одразу ж попрямували на кухню.

Там вони застали напівпритомну, а головне – живу – господарку. Поліцейські закрили конфорки на газовій плиті і відкрили вікна, аби провітрити приміщення. Оглянувши жінку, помітили, що у неї ще й порізані кисті рук. Правоохоронці викликали «швидку». До її приїзду вони привели господиню до тями і всіляко підтримували заспокійливими бесідами.

Медики госпіталізували постраждалу для обстеження і надання необхідної психологічної допомоги. Кажуть, що жінці потрібен спокій і час, аби вийти з депресивного стану та реабілітуватися до подальшого життя. Адже повернення мами удома чекає її маленька дитина.

Нагадаємо, торік на Житомирщині сталося 359 суїцидів. Найбільше – повішань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *