333 випадки використання праці трудових «нелегалів» виявили в області у січні

Роботодавці області продовжують нехтувати законодавством і використовують працю людей без належного оформлення з ними трудових відносин. Так, у січні 2016 року податківці виявили 333 особи, які працювали без укладання трудових договорів. Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Житомирській області.

У результаті вжитих заходів 11 фізичних осіб зареєструвалися як суб’єкти підприємницької діяльності, додатково до бюджету надійшло 67,3 тис. гривень.

«Загалом протягом січня здійснена 31 перевірка суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб з питань дотримання ними діючого податкового законодавства та закону про єдиний соціальний внесок при виплаті заробітної плати. За результатами проведених перевірок донараховано податків та платежів (податок на доходи фізичних осіб, єдиний внесок, пеня, фінансові санкції) на суму 646,1 тис. грн, що на 569,5 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Із донарахованих сум у поточному році уже надійшло до бюджету 148,6 тис. грн, що на 92,9 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року», – йдеться у повідомленні.

Головне управління ДФС області нагадує працедавцям, що виплата зарплати в «конвертах» та у розмірах нижче мінімальних гарантій, встановлених державою, є порушенням трудового законодавства.

Нагадаємо, житомирська HR-спеціалістка у інтерв’ю “Вголос.zt” розповіла про особливості професії HR, історію розвитку, модні тенденції та проблеми ринку праці в Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *