35-річний вінничанин очолив поліцію Житомирської області

35-річний вінничанин очолив поліцію Житомирської області

Заступник голови  НПУ Олексій Руденко представив нового керівника.

16 червня заступник голови  НПУ Олексій Руденко представив нового керівника Головного управління Нацполіції в області Юрія Олійника. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Заступник голови Нацполіції, звертаючись до присутніх керівників підрозділів поліції Житомирщини,  оголосив відповідні накази по особовому складу, а також зазначив, що ситуація в регіоні стабільна та контрольована. Олексій Руденко висловив сподівання, що новий керівник, який є вихідцем з оперативних служб, швидко увійде у  курс справ в області.  Він подякував за роботу на Житомирщині Сергію Крупєю, який нині продовжить службу в апараті НПУ.

“Юрій Олійник народився 13 січня 1985 року у Вінниці. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2003 році курсантом Одеського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ, який закінчив у 2006, а у 2008 році – Одеську національну юридичну академію. У період з 2006 по 2016 роки працював на різних посадах від оперуповноваженого до заступника начальника управління захисту економіки у поліції Одеської та Київської областей, Південно-західної залізниці та Києва. У 2016 був призначений начальником управління захисту економіки (з 2019 – Управління стратегічних розслідувань) у Вінницькій області”, – розповіли у поліції.

Нагадаємо, голова Нацполіції Князєв представив нового керівника поліції Житомирщини. Президент звільнив одразу 17 голів райдержадміністрацій на Житомирщині. Президент звільнив чотирьох голів райдержадміністрацій області. Зеленський звільнив Гундича з посади голови ОДА.

Leave a Comment