У Романівському районі померла 4-місячна дівчинка. Триває слідство

У Романівському районі померла 4-місячна дівчинка. Триває слідство

Судмедексперт виявив травми.

У реанімаційному відділенні Романівської районної лікарні померла чотиримісячна дитина. Поліція 7 березня отримала повідомлення про виявлення ознак насильницької смерті. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

За інформацією прес-служби, дівчинку доставили до лікарні напередодні 6 березня каретою швидкої медичної допомоги з одного із сіл району.

“За словами батьків, у дівчинки була вроджена патологія серця. Дитину було госпіталізовано до реанімаційного відділення місцевої лікарні, де вона наступного дня померла. Під час встановлення причин смерті судовий медексперт виявив у немовляти вдавлений перелом тім’яної кістки черепа, про що й повідомив до поліції”, – йдеться у повідомленні.

Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження поліція з’ясовує обставини отримання дитиною тілесного ушкодження. Призначено проведення необхідних експертиз щодо встановлення смерті немовляти.

Нагадаємо, оприлюднили результати розслідування загибелі муляра, який зірвався з 4-метрової висоти. Комісія розслідує смерть директора будівельної фірми, яка займалася ремонтом житомирських садочків.

Leave a Comment