45-річний чоловік вирішив скоротити дорогу та пішов по замерзлій водоймі

У селі Пряжеві Житомирського району 5 грудня через власну необережність у ставку втопився 45-річний чоловік. Про це рятувальників сповістив секретар сільського голови, – повідомила прес-служба управління ДСНС у Житомирській області.

“Як з’ясувалося, 45-річний чоловік йшов до жінки на роботу. Через обіцяних 15 хвилин, він так і не з’явився, і дружина забила на сполох. Разом з колегами жінка розпочала його пошуки. Пройшовши його шлях від будинку до роботи, вони припустили, що чоловік вирішив скоротити дорогу та пройти по замерзлій водоймі, в яку і провалився. Тож до пошуків селяни залучили фахівців Житомирської обласної рятувальної служби на воді. Обстеживши дно, вони виявили тіло загиблого чоловіка у водоймі та вилучили його на берег”, – йдеться у повіомленні.

Усі обставини пригоди наразі встановлюють фахівці.

“У зв’язку зі зниженням температурних показників на водоймах країни почав формуватися льодовий покрив, товщина якого становить до 5 см. За таких умов виходити на тонку кригу вкрай небезпечно, адже це може стати причиною трагічних наслідків”, – наголосили у прес-службі.

Нагадаємо, у Народичах, ризикуючи власним життям, рятувальники витягли з води рибалку. В Олевську 58-річний чоловік упав у криницю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *