52-річний житель Житомирського району потрапив до лікарні з обмороженням обох стоп та руки

52-річний житель Житомирського району потрапив до лікарні з обмороженням обох стоп та руки

Кажуть, що всьому вина – оковита.

 Житель одного із сіл Житомирського району 5 лютого потрапив до терапевтичного відділення районної лікарні з обмороженням. Про це повідомив головний спеціаліст управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Микола Мінчук.
«52-річного мешканця одного із сіл району госпіталізували з діагнозом: обмороження обох стоп та пальців правої верхньої кінцівки. Чоловік наразі перебуває в лікарні. Його стан середньої важкості. У райдержадміністрації повідомили, що всьому вина – оковита. Тому, за умов низьких температур, рекомендуємо подбати про теплий та зручний одяг і взуття. А найголовніше – не вживати спиртних напоїв. Як свідчить статистика, до групи ризику, насамперед, належать особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння», – повідомив Мінчук.
До слова, з початку нинішнього року через переохолодження загинули вже четверо жителів області, а 15 – травмовані.
Нагадаємо, днями до хірургічного відділення районної лікарні з діагнозом: загальне переохолодження тіла – обмороження обох верхніх кінцівок, потрапив й мешканець села Бехи Коростенського району. А 3 лютого внаслідок загального переохолодження тіла у власному будинку помер 69-річний житель села Гальчин Андрушівського району.

Leave a Comment