57-річного чоловіка, який у Житомирі зґвалтував дівчинку, засудили на 11 років

57-річного чоловіка, який у Житомирі зґвалтував дівчинку, засудили на 11 років

Подія сталася у серпні минулого року.

Житомирська прокуратура забезпечила публічне обвинувачення у справі за фактом скоєння жителем Львівщини щодо малолітньої особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом щодо малолітньої із застосуванням насильства). Про це повідомила прес-служба прокуратури  області.

“У ході судового розгляду установлено, що у серпні 2017 року, 57-річний уродженець міста Борислав Львівської області, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, помітив на вул. Набережній у Житомирі малолітню дівчинку, 2004 року народження, та, маючи злочинний умисел, заманив її подалі від житлових будинків, де вчинив насильницький статевий акт. Чоловіка визнано винним у скоєнні особливо тяжкого злочину та призначено покарання – позбавлення волі терміном на 11 років”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 13-річний хлопець зґвалтував, побив та покинув помирати у кущах дорослу жінку. Постраждала померла. У Житомирі дядько зґвалтував племінницю в її День народження.

 

 

 

Leave a Comment