6 мільйонів бюджетних коштів витратять на 4 сквери

6 мільйонів бюджетних коштів витратять на 4 сквери

Таке рішення прийняла відповідна робоча група міськради.

Шість мільйонів бюджетних коштів, які передбачено на благоустрій скверів міста Житомир, витратять на чотири сквери. Решту планують облагородити вже наступного року.

Робоча група по ремонту та облаштуванню скверів міста вирішила зупинитися всього на чотирьох із них: по вулиці Лятошинського біля пам’ятника, біля пам’ятника Шевченку, на розі вулиць Лятошинського-Небесної Сотні та по вулиці Ольжича.

Дане рішення члени робочої групи мотивували тим, що більшість із цих адрес потрапляють у так звану сферу цьогорічної уваги мерії. Як ми вже писали раніше, у планах мерії є реконструкція вулиць Михайлівської та частини вулиць Київської та Великої Бердичівської.

«У зоні особливої уваги знаходиться новий сквер по вулиці Ольжича. Адже наступного року ми відзначатимемо 110-річчя від дня народження нашого земляка. Там, де раніше знаходився пам’ятник Пархоменкові, ми облаштуємо монумент і сквер», – наголосив заступник міського голови Олександр Фещенко.

Щодо інших скверів, які було заплановано відреставрувати цього року, то члени робочої групи вирішили відтермінувати їх у облагородження у часі.

Узгодження та обговорення проектів із громадою, вважають члени робочої групи, займе чимало часу. Разом із розробкою проектної документації та громадськими слуханнями це триватиме як мінімум до осені. А восени, переконані у мерії, облаштуванням скверів займатися ніхто не буде.

Нагадаємо, що у бюджеті розвитку міська рада передбачила 6 мільйонів гривень на утримання скверів.

Leave a Comment