60 житомирських дільничних офіцерів закінчили навчання від ОБСЄ

60 житомирських дільничних офіцерів закінчили навчання від ОБСЄ

Наступного тижня навчання розпочне інша група.

Підсумковим тестовим іспитом для першої групи дільничних офіцерів житомирської поліції закінчилися двотижневі курси підвищення професійної майстерності. У рамках розпочатого проекту такі навчання пройдуть усі дільнічні. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

img_5042_sajt

На Житомирщині триває реалізація спільного проекту Національної поліції та місії ОБСЄ щодо покращання організації роботи служби дільничних інспекторів. Двотижневі курси підвищення кваліфікації закінчилися 30 вересня для першої групи з 60 відповідних працівників територіальних підрозділів поліції регіону. Засвоєння передбачених програмою знань офіцери поліції доводили під час іспитового тестування“, – йдеться у повідомленні.

img_5003_sajt

Інспекторів привітали керівник головного управління Національної поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко та завідувач Житомирського відділення НАВС Андрій Кротюк, висловивши сподівання, що отримані знання стануть у нагоді під час їх щоденної практичної діяльності.

img_5020_sajt

Важливо усвідомлювати, що від якісної і сумлінної роботи кожного з вас залежить результат усіх нововведень та реформ в державі. Це велика відповідальність і ви маєте її виправдати“, – наголосив В’ячеслав Печененко.

Уже наступного тижня курси перепідготовки розпочне наступна група дільничних офіцерів житомирської поліції.

img_5078_sajt

Нагадаємо, поліція ініціювала обмежити режим роботи двом розважальним закладам. Патрульні допомогли двом дітям знайти їхню маму.

Автор фото: прес-служба ГУНП у Житомирській області.

Leave a Comment