600 інфікованих COVID-19 померли на Житомирщині за час епідемії

600 інфікованих COVID-19 померли на Житомирщині за час епідемії

10 летальних випадків за минулу добу.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію та стрімко зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19. За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 10 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це 18 грудня повідомила пресслужба облдержаміністрації з посиланням на обласний лабораторний центр.

“Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли: 73-річна жінка та 67-річний чоловік — жителі Житомирського району; 85-річна жителька міста Житомир; 79-річна жителька Ємільчинського району; 56-річний житель міста Коростень; 68-річний житель Коростишівського району; 85-річна жінка та 62-річний чоловік — жителі Бердичівського району; двоє жінок віком 76 та 89 років — жителі Малинського району”, – йдеться у повідомленні.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 600 летальних випадків від COVID-19.

Нагадаємо, Житомирське ТТУ перевірить на коронавірус своїх працівників. У Черняхові для боротьби з COVID-19 забезпечать нові ліжкомісця для хворих.

Leave a Comment