660 жителів області цьогоріч пішли служити за контрактом в армію

660 жителів області цьогоріч пішли служити за контрактом в армію

За 1,5 роки – понад 18 тис. осіб.

На Житомирщині з початку  року 660 жителів області підписали контракт зі Збройними Силами України. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на сектор мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату ОДА. За 2017-2018 роки на підписали контракт із ЗСУ 1868 військових.

«Служба за контрактом дає військовим заробітну плату від 7 тис. 500 грн, соціальне забезпечення та пільги. Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є: вік до 45 років; стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками; відсутність судимостей; фізична підготовленість та професійно-психологічний відбір», – йдеться у повідомленні.

Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу мають право на отримання житла за рахунок держави, речове забезпечення у відповідності до визначених норм, забезпечення безкоштовними обідами у робочі дні, право на санаторно-курортне лікування, отримання освіти у вищих навчальних закладах та ряд інших пільг.

Нагадаємо, на Житомирщині серед військових частин ЗСУ визначили найкращу снайперську пару. Порошенко присвоїв 30 бригаді назву «імені князя Костянтина Острозького».

 

Leave a Comment