70-річний житомирянин, який забив до смерті молотком свою дружину, “сяде” на 11 років

70-річний житомирянин, який забив до смерті молотком свою дружину, “сяде” на 11 років

Завдав їй щонайменше 15 ударів по тулубу, голові.

До 11 років позбавлення волі засуджено житомирянина за умисне вбивство дружини, з якою прожив майже 30 років. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

Житомирською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у справі щодо умисного вбивства чоловіком своєї дружини. За результатом розгляду справи вироком Корольовського районного суду міста Житомира чоловіка визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України та призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.

Трагічна подія у сім’ї після 28-річного спільного проживання сталася у липні минулого року у Житомирі. Під час чергової суперечки, які часто виникали на побутовому ґрунті через дріб’язкові причини (заборона чоловіку після перенесеного інсульту користуватися автомобілем, нестача коштів тощо), 70-річний чоловік так розізлився на дружину, що схопивши молоток, завдав їй щонайменше 15 ударів по тулубу, голові. Від отриманих побоїв 66-річна жінка померла.

Це не перший факт, коли сварки закінчувалися побиттям жінки. До скоєння вбивства обвинувачений уже притягувався до кримінальної відповідальності за спричинення легких тілесних ушкоджень (ч.1 ст. 125 КК України) своїй дружині палицею, за що був засуджений до сплати штрафу у розмірі 850 грн.

Нагадаємо, у вбивстві жительки Яруня, яку сусіди знайшли на дорозі, підозрюють 17-річного хлопця. На Житомирщині через ревнощі жінка зарізала співмешканця, а чоловік вбив дружину.

Leave a Comment