77-річну бабусю у лісі шукала поліція та все село

77-річну бабусю у лісі шукала поліція та все село

На Житомирщині старенька цілу добу провела на морозі.

Більше доби 77-річна жителька Радомишльського району провела у зимовому лісі, не маючи сили повернутися додому. Одразу ж після повідомлення рідних бабусі за пошуки узялися правоохоронці, військовослужбовці та небайдужі громадяни. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.

Про зникнення літньої жительки села Білої Криниці до Радомишльського відділення поліції у неділю близько опівдня повідомила її дочка. За її словами, мати пішла до лісу збирати шишки ще вранці минулого дня”, – йдеться у повідомленні.

Коли старенька не повернулася до вечора, жінка ще сподівалася, що вона затрималася і залишилася ночувати у когось зі знайомих селян. Насправді схвилювалася, лише зрозумівши, що матір до села не поверталася взагалі.

Увесь особовий склад негайно підняли по тривозі, – розповідає керівник місцевої поліції Дмитро Нікурадзе. – Проте ми розуміли, що лише власними силами у короткий час не обійдемось: бабуся вже добу провела у лісі і шанси знайти її живою і неушкодженою згасали з кожною хвилиною. Аби пришвидшити процес пошуку, ми заручилися підтримкою військовиків з місцевої частини А 2192, групою жителів із села на чолі з сільським головою. Допомогти нам визвався і колишній лісник Микола Омельчук”.

преса

Відтак лісовий масив поблизу села Білої Криниці розбили на сектори і групи людей почали ретельно прочісувати, голосно гукаючи зниклу бабусю. Пошуки тривали близько трьох годин і врешті увінчалися успіхом.

77-річну бабусю виявили на одній з лісових галявин майже на околиці лісу. Старенька жива й не ушкоджена лежала під деревом. Вона настільки змерзла, що навіть рухати кінцівками їй було важко.

До приїзду медиків її обігріли підручними способами. Плачучи, бабуся зізналася, що вже й не сподівалася на порятунок. І нібито й не заблукала, бо добре знала, де знаходиться, а дійти до села не вистачило сил. Мовляв, звично збираючи шишки, раптом відчула слабкість у тілі, яка не дозволила їй рухатися далі. Навіть після короткого перепочинку старечі ноги відмовлялися йти. Довелося ночувати у холодному лісі, а за ніч бабуся добряче змерзла. Жива залишилася лише дивом.

З лісу бабусю забрала “швидка”. Медики діагностували у неї загальне переохолодження. Втім після надання необхідної лікарської допомоги літня жінка повернулася додому.

Нагадаємо, що у Житомирі 20-річний онук за 700 гривень вбив свою бабусю.

Leave a Comment