8,5 мільйонів мають витратити на реконструкцію водонапірної башти у Житомирі

8,5 мільйонів мають витратити на реконструкцію водонапірної башти у Житомирі

Ще 1,5 мільйона складатимуть грантові кошти.

Для проведення реконструкції водонапірної башти у Житомирі необхідно близько 8,5 млн грн з міського бюджету. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету сказав директор «Агенції розвитку Житомира» Борис Пахолюк.

«Цей проєкт реалізовуємо спільно з іноземними партнерами, фондом GIZ. Вони дають близько 1,8 млн грн безповоротного гранту. Нам потрібно додати 8,5 млн своїх коштів», ‒ зазначив Пахолюк.

За його словами, цей проєкт реалізовується з 2017 року і нині знаходиться на завершальному етапі. Директор агенції додав, що на поточний момент у будівлі відсутні всі комунікації. Крім того, попри те, що башта є історичною пам’яткою, сьогодні цегла на стінах покрита «грибком» та потерпає від вологи.

Бюджетна комісія перенесла розгляд цього питання. Вирішили попередньо вивчити проєкт та стан будівлі. Разом із тим, вони не виключають, що залучатимуть до реконструкції інвесторів.

Нагадаємо, що тендер на реконструкцію водонапірної башти виграли львів’яни. Тендер провели з другої спроби, адже на перший ніхто не зголосився.

Leave a Comment