8 бердичівлян загинули через те, що працівники комунального підприємства підробили документи

8 бердичівлян загинули через те, що працівники комунального підприємства підробили документи

Трагедія сталася у березні.

На Житомирщині трьох посадовців комунального підприємства підозрюють у порушенні правил безпеки, що призвело до загибелі 8 осіб у Бердичеві. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

«Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель 8 осіб, з яких двоє малолітні, у Бердичеві. Під час досудового розслідування установлено, що посадовці комунального підприємства підробили службову документацію щодо проведення періодичного прочищення димових каналів у багатоквартирному будинку. Крім цього, не забезпечили додержання вимог законодавства при проведенні робіт з підвищеною небезпекою із газовим обладнанням. Такі грубі порушення чинного законодавства, технічних вимог та інструкцій охорони праці призвели до загибелі в одній з квартир восьми осіб, серед яких – двоє малолітніх, що сталося у березні цього року у Бердичеві», – йдеться у повідомленні.

Наразі, за погодженням з прокуратурою області, трьом особам комунального підприємства повідомили про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей). Також стосовно підозрюваних осіб до суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення їх від займаних посад.

За інформацією прес-служби, санкція зазначеної статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, на території лікарні у Бердичівському районі стався нещасний випадок. У Народицькому районі на деревобромному підприємстві загинув чоловік

Leave a Comment