80 учасників зареєструвалися для участі у «космічному марафоні»

80 учасників зареєструвалися для участі у «космічному марафоні»

Серед них не тільки житомиряни.

Бажання брати участь у космічному напівмарафоні виявили вже 80 учасників. Про це кореспонденту «Вголос.zt» повідомила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

За її словами, найбільший пік реєстрації участі у напівмарафоні розпочнеться за два-три тижні до початку змагання. У цьому році вже подали заявки учасники з різних міст, крім того очікуються гості з Грузії.

«Вже є зареєстровані учасники зі всієї України. Це – Київ, Львів, Харків, Вишневе, Бровари, Суми, Біла Церква та інші. Можливо будуть і представники Грузії з нашого міста-побратима Кутаїсі. Вони вже усно виразили бажання бігти, напевно, п’яти кілометрову дистанцію. Тому, в нас вже будуть і зарубіжні гості цього року. Чекаємо також і почесного гостя – першого космонавта Леоніда Каденюка», – сказала Ірина Ковальчук.

До слова, у цьому році для учасників забігу влаштують вечірку «PastaParty», під час якої вони зможуть познайомитися, поспілкуватися та поїсти пасту.

Нагадаємо, що у цьому році збільшили призовий фонд космічного марафону вдвічі. У минулому році це було 40 тис. грн, а у цьому році збільшили до 60 тис. грн. Як у минулому році кілька сотень житомирян пробігли космічний напівмарафон.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment